Állásajánlat: XI. kerületi ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

XI. kerületi, magyar és multinacionális ügyfélkörrel rendelkező ügyvédi iroda angol és/vagy német nyelvtudással és legfeljebb 1 éves gyakorlattal rendelkező ügyvédjelöltet keres.

Feladatok:
– jogi dokumentumok előkészítése,
– részvétel tárgyalásokon,
– ügyfelekkel való kapcsolattartás,
– jogszabálykutatás,
– ügyfelek peres és peren kívüli képviselete.

Elvárások:
– irodai és ügyviteli programok felhasználói szintű kezelése,
– magas szintű angol és/vagy német szakmai nyelvtudás,
– nagy munkabírás, elhivatottság,
– ambiciózus, kooperatív munkavégzés,
– önálló és csapatban történő munkavégzés,
– magas fokú precizitás.

Előny: nemzetközi jogi környezetben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:
– hosszú távú munkalehetőség,
– szakmai fejlődés,
– önálló munkavégzés,
– színvonalas irodai környezet,
– kiemelt fizetési ösztönző program.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével lehet a jobs@actlegal-bk.com e-mail címre. Visszajelzést csak pozitív elbírálás esetén adunk.