Állásajánlat: VI. kerületi ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

VI. kerületi, Nyugati pályaudvar közelében található ügyvédi iroda mihamarabbi kezdéssel ügyvédjelöltet keres. Az iroda tevékenysége kiterjed a polgári jog, munkajog, gazdasági jog, cégjog, öröklési jog, családi jog, büntetőjog területére.

Irodánkban az ügyvédjelöltnek az alábbi feladatai vannak:
– szerződések, illetve ahhoz kapcsolódó okiratok elkészítése,
– kereset elkészítése, peres eljárásokban beadványok készítése, bíróságra való beküldése,
– peres eljárásokban való jogi képviselet ellátása,
– cégeljárásokkal kapcsolatos okiratok készítése,
– ügyfelekkel való kapcsolattartás.

Irodánknak az alábbi elvárásai vannak az ügyvédjelölt munkavégzésével:
– önálló, precíz munkavégzés,
– számítógépes ismeretek.

Előnyt jelent, ha a jelentkező már rendelkezik ügyvédi irodában szerzett tapasztalattal, gyakorlattal, valamint ha az ügyvédi tevékenység végzéséhez szükséges elektronikus rendszereket ismeri.

Irodánk hosszú távú munkalehetőséget biztosít és számos jogterületen tapasztalat szerezhető.

Jelentkezéseiket fényképes önéletrajzzal – fizetési igény megjelölésével – kérjük, hogy az iroda@drwahl.hu e-mail címre megküldeni szíveskedjenek!