Állásajánlat: VI. kerületi ügyvédi iroda ügyvédjelöltet, gyakornokot, irodai asszisztenst keres

Fiatal, dinamikusan fejlődő, főként a gazdasági jog területén tevékenységet végző VI. kerületi Ügyvédi Iroda legalább másodéves jogi tanulmányait folytató ügyvédjelöltet, gyakornokot és irodai asszisztenst keres.

Ügyvédjelölt

Elvárások:
– megbízhatóság, precizitás,
– önálló munkavégzésre való alkalmasság,
– magas szintű szóbeli és írásbeli kifejezési készség,
– angol nyelv kommunikációs szintű ismerete,
– elhivatottság az ügyvédi munka felé.

Feladatok:
– szerződések, bírósági beadványok, egyéb okiratok szerkesztése, előkészítése,
– ügyek előkészítése, háttéranyagok, jogszabályok kutatása,
– jogi vélemények készítése,
– hivatali ügyintézés,
– jogi képviselet ellátása peres és peren kívüli eljárásokban.

Amit az iroda kínál:
– változatos, érdemi munkavégzés,
– széleskörű tapasztalatszerzés, mely kiváló alapot nyújt a szakvizsgára való eredményes felkészüléshez,
– könnyed, barátságos hangulat,
– fizetés megegyezés szerint.

Gyakornok

Elvárások:
– precíz, megbízható munkavégzés,
– érdeklődés a polgári, társasági, gazdasági jog iránt,
– legalább egy idegen nyelv (angol, német) magabiztos használata,
– jó kommunikációs képesség,
– irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete,
– kreativitás, ambíció, dinamizmus, pontosság.

Feladatok:
– egyszerűbb beadványok, levelek, okiratok szerkesztése,
– adminisztratív teendők, hivatali ügyintézés,
– ügyfelekkel való kapcsolattartás,
– ügyvédek/ügyvédjelöltek munkájának segítése.

Asszisztens

Elvárások:
– angol középfokú nyelvvizsga,
– kreativitás, ambíció, dinamizmus, pontosság,
– határozott fellépés.

Feladatok:
– egyszerűbb levelek szerkesztése,
– általános irodai adminisztráció elvégzése, hivatali ügyintézés,
– ügyvédek/ügyvédjelöltek munkájának segítése,
– az iroda minden napi munkájának hatékony segítése,
– e-mailek, hívások, faxok, levelek kezelése (postázás, iktatás).

A fényképes önéletrajzokat a titkarsag@hpandpartners.hu e-mail címre várjuk.