Állásajánlat: nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező elsősorban társasági-, ingatlan-, és családjoggal foglalkozó ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres.

Feladatok:
– joganyagok kutatása,
– kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal,
– bírósági beadványok készítése,
– szerződések szerkesztése és véleményezése,
– földhivatali ügyintézés,
– bírósági tárgyalásokon képviselet ellátása,
– ügyfelekkel történő személyes megbeszélések lebonyolítása.

Elvárások:
– jogi diploma,
– maximum egy éves tapasztalat,
– önálló munkavégzés,
– tárgyalóképes angol nyelvtudás,
– precizitás, megbízhatóság,
– terhelhetőség, jó stressztűrő képesség,
– nyitott személyiség,
– elhivatottság az ügyvédi munka iránt,
– problémamegoldó szemlélet.

Amit kínálunk:
– érdemi munkavégzési lehetőség,
– jól felszerelt munkakörnyezet,
– jól megközelíthető, belvárosi iroda,
– szakmai továbbképzési lehetőségek,
– versenyképes fizetés,
– szakmai segítségnyújtás a fejlődéshez,
– céges mobiltelefon korlátlan használata,
– hosszútávú karrierlehetőség,
– baráti légkör.

Önéletrajzaikat a rita@drabonyi.hu e-mail címre várjuk!