Állásajánlat: ingatlanjoggal foglalkozó ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

A Dr. Urbán Ügyvédi Iroda ügyvédjelöltet keres az alábbi szempontok alapján.

Főbb feladatok:
– okiratszerkesztés,
– beadványkészítés,
– jogi képviselet ellátása peres és peren kívüli eljárásokban.

Elvárások:
– jogi egyetemi végzettség,
– megbízhatóság, precizitás, rátermettség,
– jó kommunikációs készség,
– jó problémamegoldó képesség,
– MS Office, Windows, Internet, Jogtár, nyomtatványkitöltő felhasználó szintű kezelése,
– terhelhetőség.

Főbb szakterületünk: ingatlanjog.

Előnyt jelent:
– korábbi ügyvédi irodai gyakorlat (akár gyakornokként, akár jelöltként),
– hosszú távú elköteleződés.

Amit kínálunk:
– alapbéren felüli juttatások,
– professzionális, de barátságos munkahelyi légkör,
– szakmai fejlődés,
– valódi, felhasználható szakmai tudás megszerzése,
– leendő kollégánk számára dinamikus fejlődési és tanulási lehetőséget biztosítunk és bízunk abban, hogy hosszútávon számíthatunk munkájára.

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerületi alirodánk. Munkaidő: főállás. Fizetés: megegyezés szerint.

Jelentkezés esetén fényképes önéletrajzát és lehetőség szerint motivációs levelét az alábbi e-mail címre várjuk: koritarkarola@gmail.com