Állásajánlat: I. kerületi ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

I. kerületi, főként polgári jogi jogterületekre specializálódott, dinamikusan bővülő ügyfélkörrel és fiatal csapattal rendelkező ügyvédi iroda keres ügyvédjelöltet teljes munkaidőbe.

Irodánk fő területei közé tartozik a biztosítási jog, kártérítési ügyek (bele értve a személyi sérüléses káreseményeket is), gazdasági jog, hitelintézetek elleni ún. devizahiteles perek, családjog, ingatlanjog, jogi tanácsadás, valamint peres és peren kívüli képviselet.

Elvárások:
– ügyvédi szakma iránti elhivatottság,
– lojalitás, korrektség, őszinteség, lelkiismeretesség az iroda és az ügyfelek felé,
– proaktív hozzáállás,
– önálló gondolkodás, kreativitás,
– precíz, gondos munkavégzés,
– szakmai igényesség és elhivatottság,
– magas szintű kommunikációs és fogalmazási készség, hibátlan helyesírás,
– angol nyelvtudás,
– Jogtár kezelési ismeretek és Office programcsalád magabiztos használata.

Előnyt jelent:
– ügyvédi irodában szerzett tapasztalat,
– tárgyalási tapasztalat,
– polgári jog magas fokú ismerete,
– jogi angol nyelv és/vagy további idegen nyelv(ek) ismerete.

Feladatok:
– peres beadványok és okiratok szerkesztése és véleményezés,
– peres és nemperes képviselet,
– ügyfelekkel való kapcsolattartás (ügyintézés, levelezés),
– elektronikus eljárások (e-per, fmh, vh, e-cégeljárás, felszámolás),
– az ügyvédek munkájának teljes körű támogatása.

Amit kínálunk:
– elméleti tudás elmélyítésén és széles körű gyakorlati tapasztalatokon alapuló szakmai fejlődés,
– inspiráló, szakmai fejlődést jelentő munka,
– a polgári jog egészének részletes megismerése,
– fiatalos, motiváló, kellemes környezet és egy jó csapat,
– tárgyalási készség elsajátítása,
– közismert ügyfelek,
– szakmai felügyelet,
– célunk a hosszú távú együttműködés,
– irodánk minden tárgyi feltételt, szakmai előrelépést biztosít.

Munkaidő: heti 40 óra. Fizetés: megegyezés szerint. Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal az info@karkosak.hu email címre.