Állásajánlat: I. kerületi ügyvédi iroda pályakezdő ügyvédjelöltet keres

Főként polgári joggal foglalkozó I. kerületi ügyvédi iroda pályakezdő ügyvédjelöltet keres. Szakterületeink különösen: ingatlanügyletek, családjog, személyiségi jog, önkormányzati jog, társasági jog, munkajog.

Feladatok:
– klasszikus ügyvédjelölti, adminisztrációs feladatok elvégzése
– peres, nem peres és közigazgatási eljárásokban való közreműködés: előkészítő tevékenység és képviselet ellátása,
– releváns jogszabályok-, jogesetek kutatása, jogi állásfoglalások készítése,
– közreműködés az ügyvédek napi munkájában,
– szerződések, okiratok szerkesztése, véleményezése,
– közreműködés cégeljárásokban,
– kapcsolattartás ügyfelekkel.

Elvárások:
– megbízható, pontos, önálló munkavégzés,
– felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel),
– jó problémamegoldó és kommunikációs készség,
– határozott fellépés, kreativitás,
– angol nyelvtudás előnyt jelent.

Amit kínálunk: lehetőséget szakmai fejlődésre sokszínű, kihívásokkal teli feladatokkal és folyamatos szakmai mentorálással.

Fizetés: megegyezés szerint. Munkavégzés helye: Budapest I. kerület. Munkaidő: főállás.

Jelentkezés: fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal a iroda@drpetrik.hu e-mail címen. Az e-mail tárgy mezőbe kérjük az „ügyvédjelölt” pozíciót feltüntetni szíveskedjenek.