Állásajánlat: budapesti ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

Budapesti ügyvédi iroda határozatlan időre ügyvédjelöltet keres. Irodánk jellemzően büntető szakterületre tartozó ügyekben jár el, de kisebb arányban megtalálhatóak polgári és munkajogi ügyek is.

Feladatok:
– klasszikus ügyvédjelölti feladatok,
– beadványok készítése,
– képviselet ellátása,
– jogi kutatómunka.

Követelmények:
– magas szintű angol és/vagy német nyelvtudás,
– legalább cum laude minősítésű jogi diploma,
– kiegyensúlyozott munkavégzésre való képesség,
– magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előny:
– azonnali munkakezdés,
– további nyelv ismerete.

Munkaidő: teljes munkaidő. Fizetés: megegyezés szerint.

Munkáltató: Gellér és Bárányos Ügyvédi Iroda
Cím: 1114 Budapest, Kemenes utca 6.
Kapcsolat: Dr. Bárányos Bernadett
Tel.: (1) 613-1866
web: www.gelleresbaranyos.hu

Jelentkezési határidő: 2019. november 15.

Jelentkezését várjuk e-mailen a baranyos@gelleresbaranyos.hu címre fényképes szakmai önéletrajz megküldésével.