Állásajánlat: budapesti ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

Budapesti, kellemes munkahelyi környezetben működő, munkavállaló barát ügyvédi iroda az ügyfélkör bővülése miatt ügyvédjelöltet keres.

Feladatok:
– általános jelölti feladatkör, komplex jogterületeket érintve (polgári és gazdasági ügyek, adójog és adótervezés, fizetésképtelenségi eljárások, gazdasági büntetőjog),
– tárgyalásokon, hatósági eljárásokban való önálló részvétel,
– behajtási és végrehajtási eljárások önálló és komplex intézése,
– önálló munkavégzés és az ügyvédek munkájának támogatása.

Elvárások:
– nagy munkabírás,
– precíz, pontos munkavégzés,
– folyamatos önképzés, szakmai igényesség, szilárd elméleti tudás,
– önálló munkavégzési képesség.

Előnyt jelent:
– elektronikus eljárásokban szerzett tapasztalat,
– 10 ujjas gépelés és vakírás,
– B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:
– komplex juttatási csomag (nyaralási támogatás, év végi bónusz, céges nyaraló használat, fitnesz bérlet, utazási támogatás, oktatási munkaidő kedvezmény és képzési támogatás),
– modern irodai környezet, közvetlen kertkapcsolattal,
– jó megközelíthetőség,
– változatos feladatok,
– széleskörű szakmai tapasztalatszerzés, szakvizsgára való célorientált felkészítés,
– piacképes szakosodási lehetőség,
– kellemes és fiatalos légkör,
– személyre szabott munkaidőkeret.

A jelentkezéseket a hr@szikoraugyvediiroda.hu email címre várjuk. A pályázathoz fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk.