Állásajánlat: budapesti ügyvédi iroda ügyvédjelölt munkatársat keres

Budapesti ügyvédi iroda keres minimum 1 év munkatapasztalattal rendelkező ügyvédjelöltet nagyvállalati működéssel összefüggő polgári-gazdasági jogi, adatvédelmi, társasági jogi, ingatlanjogi, egyéb területekre.

Iroda profilja: Nagyvállalatok részére nyújtott, “in-house” jellegű jogi szolgáltatások.

Feladatok:
– okiratszerkesztés, okiratok véleményezése,
– képviselet ellátása bíróságok, hatóságok, békéltető testületek előtt,
– jogi kutatás, jogi kockázatok azonosítása, jogi szakvélemények készítése,
– döntéshozatali folyamatok jogi támogatása, jogi tanácsadás,
– kapcsolattartás ügyfelekkel, bíróságokkal, hatóságokkal,
– ügyvédek munkájának támogatása.

Elvárások:
– szakmai igényesség, alaposság, precizitás,
– kreatív gondolkodás, nyitottság,
– proaktivitás,
– igényes okiratszerkesztés,
– csapatban dolgozás,
– megbízhatóság és lojalitás,
– nagyfokú munkabírás,
– jó fellépés és kommunikáció,
– specializációra törekvés.

Előnyt jelent:
– nagyvállalati ügyfélkörnél szerzett jogi előadói és/vagy ügyvédjelölti munkatapasztalat,
– releváns tapasztalat a fenti jogterületeken,
– felsőfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:
– versenyképes jövedelem,
– igényes munkakörnyezet,
– nagyvállalati munkafeladatok,
– szakmai fejlődés támogatása (képzések, konferenciák),
– hosszú távú együttműködés lehetősége,
– jó közösség,
– reális munkaidő,
– megegyezés szerint távoli munkavégzés / “home office” lehetősége.

Munkaidő: teljes munkaidő. Fizetés: megegyezés szerint, kérjük a fizetési igény legalább nagyságrendi megjelölését.

Kapcsolattartó: Dr. Maráczi Zsolt
Cím: 1119 Budapest, Bártfai utca 34.
Telefon: +36 1 371 1620
Email: human@mkpartners.eu
www: www.mkpartners.eu

Jelentkezés módja: a fényképes önéletrajzot és motivációs levelet a human@mkpartners.eu e-mail címre várjuk.

Adatkezelés: a jelentkezés a beküldött pályázati anyagokban szereplő és a pályázat során közölt személyes adatok kezeléséhez történő hozzájárulásnak is minősül. A hozzájárulás postai úton, vagy a human@mkpartners.eu címre küldött e-maillel bármikor visszavonható. A pályázat eredményéről a jelentkezőket értesítjük. Adatvédelmi kérdésekben további információ érhető el a http://www.mkpartners.eu/hu/allas/allas címen.