Állásajánlat: budai ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

Polgári jogi és tőkepiaci jogterületen működő, budai ügyvédi iroda megbízható ingatlanjogi és társasági jogi ismeretekkel, valamint tapasztalattal rendelkező kollégát keres ügyvédjelölti feladatok ellátására.

Feladatok:
– polgári és kereskedelmi jogi szerződések készítése, véleményezése;
– szerződéskötések támogatása;
– társasági jogi okiratok készítése;
– földhivatali és cégbírósági eljárások bonyolítása, kérelmek készítése, eljárások figyelemmel kísérése;
– kapcsolattartás ügyfelekkel.

Elvárások:
– magabiztos jogalkalmazói készség polgári jogi és társasági jogi területen, alapos jogszabályismeret;
– maximális precizitás, kiváló fogalmazókészség;
– proaktivitás, felelősségteljes munkavégzés;
– lojalitás, megbízhatóság;
– legalább “cum laude” minősítésű diploma;
– legalább egy év szakmai gyakorlat;
– magabiztos szövegszerkesztési ismeretek;
– az angol nyelv munkavégzésre alkalmas ismerete írásban és szóban.

Előnyt jelent:
– pénz- és tőkepiaci területen szerzett ismeretek, tapasztalat;
– szerződésírásban szerzett gyakorlat;
– kiemelkedő tanulmányi eredmények.

Amit kínálunk:
– érdemi jogi feladatok, magas szintű szakmai képzés;
– versenyképes juttatási csomag;
– színvonalas és barátságos munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület. Munkaidő: főállás. Bérezés: megegyezés szerint.

Munkáltató, cég: Duda és Csákó Ügyvédi Iroda

Kapcsolattartó: dr. Csákó Györgyi

E- mail: csako.gyorgyi@dudacsako.hu

Jelentkezés módja: kizárólag e-mailben, fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel. Jelentkezési határidő: 2019. december 15.