Állásajánlat: budai ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

Kiterjedt nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező gazdasági társaságok jogi képviseletét ellátó budapesti (II. kerületi) ügyvédi iroda keres ügyvédjelöltet hosszú távra, teljes munkaidőben.

Jogterület:
– bankjog, pénzügyi jog,
– biztosítási jog,
– társasági jog.

Feladatok:
– szerződések előkészítése, szerkesztése, véleményezése,
– dokumentumok fordítása,
– jogszabályi háttér feltérképezése, beleértve a vonatkozó nemzetközi szabályozásokat és jogirodalmat,
– polgári peres eljárásjog, cégeljárás alkalmazása, bíróság előtti képviselet,
– napi ügymenet támogatása,
– kapcsolattartás ügyfelekkel.

Elvárások:
– magas szintű (szakmai) angol nyelvtudás,
– megbízhatóság,
– önálló munkavégzésre való képesség,
– felhasználói szintű számítógépes ismeretek, elektronikus ügyintézés,
– precizitás, szakmai igényesség,
– kiváló kommunikációs képesség.

Előnyt jelent a min. 1-2 éves szakmai gyakorlat és a német nyelv tudása. Bérezés megegyezés szerint. Azonnali munkavégzéssel!

Jelentkezés írásban magyar és angol nyelvű önéletrajz, valamint rövid motivációs levél megküldésével drtothkk@t-online.hu e-mail címre.