Állásajánlat: belvárosi ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

Ügyvédjelölt pozícióba várjuk leendő kolléga jelentkezését, elsősorban munkajogi és üzleti területre, ideális esetben szeptemberi kezdéssel.

Teréz körúti, polgári, gazdasági jogi területen tevékenykedő ügyvédi irodánk új kollégát keres, aki
– legalább angol nyelven kommunikál;
– kitartó és megbízható;
– precízen és igényesen kedveli munkáját végezni;
– az irodai informatikai környezetben hatékonyan tud dolgozni;
– kreatív és nyitott személyiségű.

Amit kínálunk:
– nemzetközi ügyfélkörrel közös munka;
– szakmai fejlődési lehetőség;
– érdemi munkavégzés;
– fiatal, összetartó és konstruktív környezet;
– hosszú távú karrierlehetőség, mentorálás.

Az új kolléga feladatai:
– ügyvédi munka támogatása;
– egyéni szakmai fejlődés alapján változó feladatok;
– levelek, okiratok, beadványok szerkesztése;
– kapcsolattartás ügyfelekkel, hivatalokkal, bíróságokkal;
– tárgyalásokon képviselet;
– közreműködés hivatali ügyintézésben.

Korábbi szakmai tapasztalat előny.

Jelentkezés módja: fényképes, szakmai önéletrajz küldésével a zoltan.kereso@kzlegal.hu címre.