Állásajánlat: belvárosi ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

Elsősorban büntető joggal – azon belül főként gazdasági joggal – valamint polgári joggal foglalkozó budapesti V. kerületi belvárosi, ügyvédi iroda precíz ügyvédjelölt munkatársat keres hosszú távra, fiatalos csapatának bővítése okán.

Munkakezdés: 2020 február.

Feladatok:
– az irodavezető ügyvéd munkájának támogatása,
– okiratok, beadványok szerkesztése,
– kapcsolattartás az ügyfelekkel, bírósággal és más hatóságokkal,
– saját autonómia az ügyfelekkel való kapcsolattartásban,
– önálló munkavégzés és feladatmegoldás,
– közreműködés peres- és nemperes eljárásokban,
– bíróságok, hatóságok előtti képviselet,
– jogszabály-változások és bírósági gyakorlat feldolgozása.

Elvárások:
– jogi egyetemi végzettség,
– középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban,
– jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
– precíz, pontos munkavégzés,
– kreatív, problémamegoldó gondolkodásmód,
– önálló, felelősségteljes munkavégzés,
– elhivatottság az ügyvédi munka iránt,
– tapasztalat : min. 1 év.

Előnyt jelent: B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:
– hosszú távú karrierlehetőség, biztos háttér,
– igényes munkakörnyezet,
– szakmai fejlődés,
– változatos munkavégzési feladatok.

Munkavégzés helye: Budapest. Munkaidő: főállás.

Kapcsolat: Dr. Szilágyi Roland Ügyvédi Iroda

Kapcsolattartó: Simon Adrienn

Telefon: +36-30-825-8559

E-mail: drszilagyiroland@gmail.com

Web: www.drszilagyiroland.hu

Jelentkezés módja: a fényképes önéletrajzokat magyar nyelven, nettó bérigény megjelölésével várjuk.