Állásajánlat: belvárosi ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

Elsősorban polgári és gazdasági ügyekkel foglalkozó belvárosi ügyvédi iroda ügyvédjelölt munkatársat keres. Amit kínálunk: változatos és izgalmas feladatkört, több jogterületen való érdemi tapasztalatszerzési lehetőséget és versenyképes jövedelmet, jó hangulatú, oldott munkahelyi környezetben, fiatalos és dinamikus 8 fős csapat további tagjaként. A jelentkezéseket e-mailben várjuk magyar önéletrajzzal és motivációs levéllel az ugyvedoffice@gmail.com címre. Akár pályakezdők jelentkezését is várjuk, de előnyt jelenthet a releváns ügyvédjelölti tapasztalat.

Feladatok:
– szerződések, okiratok előkészítése,
– peres ügyekben beadványok előkészítése,
– jogi tanácsadás előkészítése gazdasági társaságok részére munkaügyi, polgári jogi, társasági jogi, ügyekben,
– közreműködés ingatlan-, családjogi és hagyatéki ügyekben.

Elvárások:
– határozott fellépés,
– önálló munkavégzés,
– magabiztos polgári jogi, munkajogi és társasági jogi ismeret.

Előnyt jelent:
– korábbi ügyvédjelölti tapasztalat,
– angol nyelv tárgyalóképes ismerete,
– jogosítvány, saját gépkocsi.

Munkavégzéshelye: Budapest XIII. kerület. Munkaidő: fõállás. Fizetés: megegyezés szerint.