Állásajánlat: belvárosi ügyvédi iroda ügyvédjelölt munkatársat keres

Budapesti, V. kerületi Vigyázó Ferenc utcai polgári joggal, állandó céges megbízói körrel rendelkező ügyvédi irodánkba, több mint 10 főből álló szakmai csapatunk bővítése érdekében ügyvédjelölt munkatársat keresünk.

A sikeres pályázónak a lendületes munkakörnyezet mellett versenyképes fizetést, elektromos autó használatot és cafeteria támogatást biztosítunk.

A jelentkezéseket kizárólag 6 hónapnál hosszabb, ügyvédjelöltként szerzett szakmai tapasztalat, önálló munkavégzésre való alkalmasság és kifogástalan precizitásra való képesség esetén várjuk.

Feladatok:
– ügyvédi munka támogatása, általános ügyvédjelölti feladatok ellátása,
– tárgyalásokon, hatósági eljárásokban való önálló részvétel,
– ügyfelekkel való kapcsolattartás,
– jogi tanácsadás, véleményezés,
– dokumentumok szerkesztése,
– jogszabálykutatás végzése.

Elvárások:
– önálló munkavégzési képesség,
– precíz, pontos és lelkiismeretes munkavégzés,
– jó kommunikációs készség, magabiztos fellépés,
– megbízhatóság, terhelhetőség.

Előnyt jelent:
– angol nyelv magas szintű ismerete írásban és szóban egyaránt,
– partnerségben gondolkodás,
– szakmai igényesség és precizitás.

Amit kínálunk:
– principális szakmai támogatása,
– kiváló szakmai fejlődési lehetőség,
– közvetlen kommunikáció ügyfelekkel/gazdasági szereplőkkel,
– változatos feladatok, érdemi munkavégzés,
– széleskörű szakmai tapasztalatszerzés,
– hosszú távú együttműködés lehetősége,
– idegen nyelvű munkavégzés,
– igényes munkakörnyezet.

Az önéletrajzokat az office@hmlegal.eu e-mail címre várjuk.