Állásajánlat: belvárosi ügyvédi iroda ügyvédjelölt munkatársat keres

Belvárosi ügyvédi iroda ügyvédjelölt munkatársat keres polgári jog, büntetőjog és a társasági jog területén.

Feladatok:
– szerződések, beadványok szerkesztése,
– hatósági ügyintézés,
– peres és nemperes eljárásokban történő képviselet,
– kapcsolattartás ügyfelekkel,
– képviselet büntetőeljárásban.

Elvárás:
– megbízható számítógépes ismeretek,
– precíz munkavégzés, elhivatottság,
– elektronikus eljárások ismerete,
– angol nyelv legalább középfokú ismerete,
– határozottság, kedves és nyitott személyiség.

Előny:
– más ügyvédi irodában szerzett ügyvédjelölti tapasztalat,
– angol nyelv magas szintű ismerete,
– ajánlólevél előző munkahelyről,
– kifejezetten szereti a kihívásokat.

Amit kínálunk:
– széleskörű szakmai tapasztalat megszerzése,
– lehetőség számos jogterület megismerésére,
– saját jogterületek és érdeklődés kialakításának a lehetősége,
– versenyképes fizetés a teljesítmény figyelembevételével,
– barátságos légkör,
– támogató környezet a folyamatos szakmai fejlődéshez.

Fényképes önéletrajzot motivációs levéllel és fizetési igény megjelölésével várjuk az iroda@kml.hu e-mail címre.