Állásajánlat: belvárosi ügyvédi iroda jogi asszisztenst keres

Belvárosi V. kerületi vegyes jogterületekkel foglalkozó ügyvéd szakmai gyakorlattal rendelkező jogi asszisztens-irodavezetőt keres.

Főbb feladatok, munkák:
– munkatársakkal (ügyvédek, ügyvédjelöltek) folyamatos együttműködés, munkájuk hatékony támogatása,
– ügyfelekkel, hatóságokkal való kapcsolattartás,
– cégeljárások intézése,
– peres beadványok előkészítése, elektronikus nyilvántartási rendszerek kezelése,
– szövegszerkesztési feladatok, cégbírósági, földhivatali formanyomtatványok, e-peres beadványok stb. készítése,
– egyéb adminisztratív, irodai feladatok ellátása (levelezés, postázás, munkavégzéshez szükséges eszközök beszerzése stb.).

Az álláshoz tartozó elvárások:
– ügyvédi irodában szerzett tapasztalat,
– gépírási tudás,
– önálló, precíz felelősségteljes munkavégzés,
– megbízhatóság és pontosság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent: jogi asszisztensi végzettség.

Szükséges végzettség: középiskola.

Amit kínálunk:
– érdemi munkavégzés,
– versenyképes fizetés,
– fiatalos, közvetlen, dinamikus csapat.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő.

Munkavégzés helye: 1055 Budapest, Szent István körút 13., 3. emelet 2/b.

Fényképes önéletrajzát és jelentkezését várom az iroda@drsoospeter.hu e-mail címre, fizetési igény megjelölésével.