Állásajánlat: belvárosi ügyvédi iroda gyakornokot keres

VI. kerületi, polgári joggal, gazdasági joggal, specializáltan munkajoggal foglalkozó ügyvédi iroda munkatársat keres gyakornok pozícióba.

Feladatok különösen:
– az ügyvéd tevékenységének teljes körű támogatása,
– klasszikus gyakornoki feladatok,
– önálló precíz adminisztráció,
– kapcsolattartás hatóságokkal, bíróságokkal, ügyfelekkel,
– levelek, beadványok, szerződéstervezetek előkészítése.

Elvárásaink:
– legalább négy lezárt félév,
– a polgári jog, gazdasági jog, adózás és különösen munkajog iránti érdeklődés,
– középfokú, aktív angol nyelvtudás, felsőfokú angol nyelvtudás előny,
– precíz önálló munkavégzésre való képesség,
– kifejezetten az ügyvédi szakma iránti elhivatottság és ügyvédi ambíciók,
– terhelhetőség, megbízhatóság,
– felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Amit kínálunk:
– széleskörű szakmai gyakorlat és tudás megszerzése,
– színvonalas munkavégzési hely,
– hosszú távú munkalehetőség,
– fizetés megegyezés szerint.

A munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület.

Jelentkezés módja: kizárólag írásban, e-mail formájában, csatolva az önéletrajzot és egy rövid motivációs levelet. A fényképes önéletrajzokat és a motivációs leveleket a drszabadkai@drbajusz.hu címre várjuk.