Állásajánlat: Belvárosi adószakértői és ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres

Belvárosi adószakértői és ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres.

Az iroda a vállalkozói szféra számára nyújt adótanácsadói és ügyvédi szolgáltatásokat.

Feladatok:

–        szerződések előkészítése

–        peres képviselet

–        cégalapítás/módosítás

–        hivatali ügyintézés, iratbetekintés

–        adminisztratív feladatok

Elvárások:

–        jó/kiváló tanulmányi eredmények

–        önálló munkavégzés, precizitás

–        elkötelezettség, igényesség

–        jó kommunikációs képesség

–        határozott fellépés

–        pénzügyi, gazdasági ismeretek iránti érdeklődés

–        felhasználói szintű számítógépes ismeretek

 Előny:

–        angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

–        komplex,  igényes feladatok és tudás megszerzésének lehetősége

–        versenyképes fizetés

–        központi elhelyezkedés, színvonalas munkakörülmények.

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi e-mail címen ugyvediiroda1.bp@gmail.com várjuk 2019. április 30-ig.